Технологія омолодження шкіри "LPG"

Унікальна та єдина у західній Україні іновацйна технологія омолодження шкіри.

LPG масаж обличчя: ефективна нехірургічна підтяжка і ліфтинг для вашої шкіри фективність методу.

Апарат Mobilif створений дослідницьким центром LPG System на основі результатів дослідження професора Умбера, що розробив нову естетичну технологію, яка запускає механізм синтезу основних елементів матриксу, що відповідають за красу і молодість шкіри.

За даними клінічних досліджень, які проводились як в дослідницькому центрі LPG Systems, так і в незалежних європейських клініках, після курсу LPG-масажу обличчя:

Кількість зморшок зменшується на 34%, їх глибина - на 23%, довжина – на 15%;

Об’єм небажаного підшкірного жиру понижується на 48% та продовжує зменшуватись після закінчення курсу LPG-масажу;

Показник «щільності шкіри» зростає на 53%;

Ефект «ліфтингу» - більше 20% (площа шкіри, на ділянці, яка обробляється, скорочується на 20% та більше);

Волокна колагену, які відповідають за пружність шкіри, оновлюються на 27-120%. Гістологічні дослідження (дослідження тканин шкіри під мікроскопом) підтверджують не тільки кількісне збільшення вмісту колагену в шкірі але й відновлення структури його волокон

Також клінічними дослідженнями підтверджено, що в результаті разової процедури:

в 5-6 разів збільшується притік артеріальної крові, який приносить тканинам кисень та поживні речовини;

в 4-5 разів збільшується відтік венозної крові, який забирає з тканин шкідливі продукти метаболізму;

в 2-3 раз зростає відтік лімфи.

LPG-масаж обличчя на сьогодні є єдиним методом апаратного масажу, ефективність якого в нехірургічній «підтяжці» та ліфтингу шкіри обличчя підтверджена FDA – самою авторитетною системою сертифікації медичних виробів та технологій.

Якихось особливих приготувань до LPG-масажу обличчя немає. Процедура проводиться по сухій, очищеній шкірі. Тривалість сеансу від 15 до 40 хвилин.

Видимий ефект вже після першого сеансу. Після разової процедури він зберігається до 2-3 діб.

Для отримання довготривалого ефекту LPG-масаж призначається курсом з 10-20 сеансів. Зазвичай, рекомендується проведення 2 процедур на тиждень. Тривалість курсу як і тривалість процедури, а також техніки, що застосовуються залежать від того, які проблеми вирішуються за допомогою LPG-масажу, їх вираженість та від індивідуальних особливостей шкіри.

Після курсу LPG-масажу результат зберігається близько півроку. Для його підтримки зазвичай призначається одна підтримуюча процедура в місяць.

ru 📧