Таласотерапія

Таласотерапія – лікування із застосуванням морської води, морських водоростей, грязей та інших продуктів моря. Для того, щоб випробувати її на собі, зовсім не обов’язково вирушати на морське узбережжя – досить відвідати салон краси «Аквамарин», що знаходиться у Львові.

Таласотерапія активно використовується протягом останніх декількох десятиліть, ця практика прийшла до нас із далекої Франції, і в наші дні спеціалізовані СПА-салони можна зустріти не тільки в установах, розташованих біля моря, але і в безпосередній близькості до вашого будинку.

Що таке таласотерапія

Таласотерапія являє собою комплекс SPA-процедур, в яких використовуються такі компоненти, як морська вода і водорості. Значення цієї процедури складно переоцінити в контексті комплексного догляду за шкірою. Таласотерапія сприяє поліпшенню циркуляції крові, а також усуває наслідки негативного впливу навколишнього середовища, виснаження, постійних стресів та інших захворювань.

Вона набагато ефективніше, ніж звичайне купання в морі, так як під час процедури всі компоненти наносяться при тій температурі, яка оптимальна для всмоктування мікроелементів вашою шкірою.
Морська вода застосовується в якості природного джерела безлічі корисних мікроелементів, включаючи йод, магній, кальцій, цинк. Вона повністю засвоюється організмом людини і позитивно впливає на загальний стан і стан шкіри. Водорості також використовуються як джерело мікроелементів і біологічно активних речовин (всього понад 140 найменувань). Вони незамінні в процесі синтезу ензимів, гормонів і вітамінів, підвищують клітинну активність.

Ефективність таласотерапії доведена в наступних ситуаціях:

омолодження і зволоження пересушеної шкіри;

поліпшення кровообігу в підшкірних шарах;

позбавлення від целюліту;

зменшення об’ємів і схуднення;

виведення з організму токсинів;

боротьба з поганим настроєм і стресами;

зняття больових відчуттів в організмі;

післяопераційне відновлення.

Спостерігається поліпшення стану осіб із захворюваннями щитовидної залози, молочних залоз, шкірних захворювань (псоріаз, екзема, юнацькі вугрі). Результат проявляється вже з перших процедур і зберігається протягом тривалого часу.

Зазвичай повний курс таласотерапії включає в себе від 8 до 10 процедур при регулярності два рази на тиждень. В загальному обгортання всього тіла займає 2-2,5 години, обгортання локальних ділянок тіла – 1-1,5 години.

Індивідуальний підхід у таласотерапії

Шкіра кожного з нас неповторна, тому потребує індивідуального підходу. Навіть у випадку з такою відносно нескладної процедурою, як таласотерапія, існує маса варіантів впливу на неї, які принесуть різні результати. Так, популярністю користуються програми з детоксикації, мінералізації, зняттю втоми ніг, усуненню целюліту, підвищенню тонусу шкіри і схудненню та ін.

Приходьте до нас і зробіть власну оцінку позитивного впливу продуктів моря на стан своєї шкіри і самопочуття!

ru 📧