Распертов В.А

Лікар дієтолог, Їмо і худнемо

Володимир Распертов дозволяє їсти 300 продуктів

За три місяці можна схуднути на 25 кг, не обмежуючись у їжі. Потрібно лише знати, що корисне вашому організму, а що — ні. За цією методикою працює дієтолог лікарні Львівської залізниці 61-річний Володимир Распертов. Щодня приймає вісім-десять пацієнтів різного віку — від дітей до пенсіонерів, які страждають від ожиріння.

— Підрахуйте, скільки продуктів ви споживаєте упродовж життя. Вийде не більше 100, — каже Володимир Олексійович. — А я дозволяю їсти 300. Погодьтеся, вибір великий. Людина не має інформації, що можна вживати, а що ні. Визначаю списки продуктів для кожного. Роблю це біохімічним або біофізичним способом. Біохімічний — через аналіз крові, біофізичний — за спеціальним апаратом, власною методикою. Людина здає кров на аналіз, і через 14 днів отримує перелік корисної їжі.

Лікар дає пацієнтові "червоний" і "зелений" списки. У першому — заборонені продукти, у другому — дозволені. Усього тестує 270 популярних продуктів.

— Людина обмежує себе у хлібі, картоплі, а насправді поправляється від помідорів. Іншому не можна їсти червоних овочів та фруктів, зате можна — шоколад та цукор. Комусь корисні всі фрукти, крім цитрусових, або всі овочі — крім гарбузових. Іншим не можна рисової каші. Слід чітко дотримуватися рекомендацій протягом трьох місяців. За цей час позбавляються хронічних хвороб, втрачають від 10 кілограмів. Надалі залишається зафіксувати здорову вагу.

Рекордсмени серед пацієнтів Володимира Распертова — літня львів'янка, яка за три місяці схудла на 29 кг. І молодий пацієнт, що втратив 24 кг.

Із часом, коли людина худне, в організмі відбуваються зміни. Тому можна робити повторні аналізи, щоб визначити, чи список не змінився. Якщо шкідливі продукти не переходять у список корисних, від них доведеться відмовитися надовго.

 

ru 📧