Проколювання вушок

Проколювання вушок

Маленька модниця

Одним з важливих моментів у житті дівчаток є проколювання вух. У наших предків ця процедура знаменувала собою новий етап у житті дівчат, сережки були еталоном жіночності та краси. Але час вносить свої корективи у світ моди і сьогодні можна побачити сережки у вухах зовсім маленьких дівчаток.

У сучасному світі процедура проколу вух абсолютно безболісна, але необхідно дуже відповідально підходити до вибору фахівця, обладнання та місця, де буде проходити процедура, а також виконувати всі рекомендації по обробці місць проколів.

Сприятливий вік

Часто батьків цікавить питання, в якому віці можна проколоти вушка малюку. Фахівці дотримуються тієї точки зору, що проколювати вуха маленьким дітям раніше трьох років не варто. Адже маленька дитина не здатний контролювати свої рухи і може зачепити сережку та травмуватися. У той же час багато психологів стверджують, що проколювати вуха дівчинці найкраще у віці 9 місяців до 1,5 років, коли дитина не відчуває страху.

Професіоналізм, безпека, гігієна

Прокол мочки вуха в Центрі дитячої здоров'я «Радуга» проводиться висококваліфікованими фахівцями за допомогою системи Studex System 75В, яка відповідає всім світовим стандартам гігієни. Ця система гарантує повну стерильність і безпеку. Прокол відбувається без «пострілу», вухо по-справжньому проколюється, а не «прострілюється». Таким чином, відбувається не розрив, а розсування тканин, і це забезпечує значне скорочення больових відчуттів. Крім цього перед процедурою на вушка наноситься гель-анестетик, який також істотно знижує больові відчуття.

Картридж з сережкою-голкою добре видно і в пластиковому прозорому контейнері, і після його зняття. У процесі проколювання виключений «промах». Прокол відбувається точно в намічене місце. Сам інструмент дуже легкий, практично не нагадує «пістолет», прокол відбувається безшумно. Всі ці фактори дозволяють проколювати вуха дітям практично в будь-якому віці легко і безболісно.

Застібка сережки-голки встановлена у картриджі так, що повністю виключає випадання сережки з вушка. Також повністю виключається «затиск» мочки вуха. Це означає, що процес загоєння пройде без проблем.

Всі сережки-голки мають сучасний дизайн, тому надалі можуть бути використані як звичайне прикраса. Вони виготовлені з високоякісної хірургічної сталі.

Процедура проколювання вух є досить простою маніпуляцією, однак і вона не виключає деяких протипоказань, тому ми рекомендуємо перед процедурою проконсультуватися у фахівців. Також батькам важливо звернути увагу на емоційний стан дитини перед проколом. Адже у діток, які здорові і ведуть себе спокійно і впевнено, і сам прокол і подальше загоєння, як показує досвід, проходять без жодних проблем.

Інструкція по догляду після проколу мочки вуха

Вітаємо! Сьогодні вам прокололи вуха. Повірте, ваш образ став вишуканішим та яскравішим. Але щоб ця подія була приємною у ваших спогадах, дуже важливо, щоб процес загоєння пройшов швидко і без проблем. А це ТІЛЬКИ у ваших руках.

Просимо вас строго дотримувати всіх рекомендацій по догляду в місцях проколу!

Сережки-голки НЕ МОЖНА знімати протягом 1,5 місяців (4-6 тижнів) після проколу. У цей період відбувається загоєння каналу.

Перші два-три дні після проколу не можна мити голову, відвідувати басейн, сауну, лазню, купатися у водоймищах. Слід також утриматися від фізичних навантажень і занять активним спортом. Щодня (2 рази - вранці і ввечері і найкраще перед прийняттям водних процедур) обробляйте місця проколу з двох сторін спеціальними засобами фірми СТАДЕКС (гель або лосьйон). Після нанесення засобу посувайте сережку-голку не знімаючи її!!!

Через 3-4 дні після проколу необхідно регулярно прокручувати сережки в обидві сторони не менше 1-2 хвилин кілька разів на день, а також рухати їх вперед і назад, не знімаючи застібки. Це необхідно, щоб уникнути застою в каналі, а також для його розширення. Через 1,5 місяця сережки-голки можна зняти. У перший раз застібка знімається з певним зусиллям. Для того, щоб правильно зняти сережку, впевнено притримуйте її двома пальцями однієї руки спереду за «головку», створивши, таким чином, положення упору, а іншою рукою акуратно відтяніть застібку ззаду. Робіть це обов'язково чистими руками і без поспіху.

Після зняття сережок-голок канал матиме діаметр штифта сережки-голки, тому не рекомендується вставляти сережки з діаметром штифта набагато товщим штифта сережки-голки, також сережки з англійським замком. При вставлянні ви можете поранити канал і спровокувати інфекцію. Перед тим, як вставити нові сережки, ОБОВ'ЯЗКОВО обробіть їх спиртом. Мочка вуха - це дуже м'яка і еластична тканина, тому з часом канал в ній візьме діаметр під сережки будь-якої конструкції.

У разі появи ознак запалення (протягом 1,5 місяців після проколу) радимо звернутися за консультацією до фахівця, який проколов вуха. Не займайтеся самолікуванням!  


І нарешті, рекомендація на майбутнє:

При вставлянні будь-яких сережок ніколи НЕ затискайте застібку щільно до мочки. Багато хто це робить через острах втратити застібку або з інших міркувань, а результат може принести неприємності.

ru 📧