Перманентний макіяж

Техніка пудрового татуажу брів (тіньова розтушовка, піксельне напилення) - дає можливість досягнути ефекту натуральних брів з легкою тіньовою розтушовкою. Цей перманентний макіяж важко відрізнити від звичайного макіяжу брів, зробленого тінями. Після процедури пудрового перманентного макіяжу ви отримаєте натуральні брови гарної форми, яка досягається за допомогою легкої димки на шкірі. Ніяких чітких ліній, просто гарні брови, які не стираються, не змиваються і з Вами з самого ранку.

Татуаж брів у нас виконується тільки одноразовими матеріалами, забезпечуємо повну стерильність. Пігменти застосовуємо гіпоалергенні, призначені конкретно для татуажу брів (не використовуємо татуажних міксів, тому можете бути впевненими, що колір перманентного макіяжу брів з часом не зміниться, не буде з червоним, жовтим, зеленим, синім відтінком). Анестезія поверхнева (креми, мазі - ми нічого не колемо). Тримається татуаж брів від пів року до двох, залежно від шкіри. Техніка пудрового татуажу проводиться поверхнево, на верхніх шарах шкіри, тому він не може піти в синєву, як при звичайному татуажі.

Як виглядає процедура перманентного макіяжу брів: спочатку олівчиком робиться ескіз на бровах. Після затвердження клієнтом ескізу наноситься анестезія і виконується татуаж. Перша процедура завжди робиться легким напиленням. Через місяць клієнт приходить на корекцію. На корекції додається насиченість при потребі, так як після загоєння татуаж стає світлішим на 40-50 відсотків, також можна трошки відкоригувати відтінок брів за бажанням клієнта. Після процедури клієнт не відчуває болю, оскільки цей вид татуажу є дуже поверхневим. Процес загоєння шкіри триває 7-10 дів. Під час загоєння утворюються тонесенькі кірочки, які не можна здирати, вони повинні відпасти самі, також їх не можна мочити. А після відпадання кірочок - Ви отримуєте свої ідеальні брови.

ru 📧