Гідромасаж

Гідромасаж - це підводний масаж котрий розслабляє, почуваєшся немов у невагомості. Гідромасаж дозволяє з успіхом здійснювати не тільки профілактику захворювань, але і покращувати самопочуття, і лікувати багато хронічних хвороб.
Гідромасаж поліпшує структуру тканин, сприяє розчепленню жирів. Знімає м’язове напруження, знижує рефлекторне збудження, зменшує схильність до спазмів і має протибольовий ефект.
Він посилює кровопостачання тканин шкіри та сприяє розсмоктування крововиливів і набряків.
Стільки корисного в одній процедурі, тому поспішайте записуватись.

Гідромасаж: користь, шкода, показання та протипоказання для підводного масажу

Як відомо - часті водні процедури - це одна із запорук здоров'я, а вода - основа життя. Цілющі властивості води допомагають підняти настрій, поліпшити здоров'я і надати шкірі еластичність і пружність, зберігаючи її молодість.

На відміну від минулих часів, коли баньку міркували в кращому випадку раз на тиждень, зараз в кожній квартирі і майже в кожному будинку є власні ванни, душові, а іноді і басейни.

На початку 20 століття була винайдена і перша гідромасажна ванна з зануренням безпосередньо в неї насоса, що створює ефект теплої вируючої води. Прославили своє прізвище італійські брати Джакузі, чиє ім'я стало прозивним для позначення ванн з гідромасажем .

У середині 20 століття вже стало очевидним, що гідромасажні ванни показують хороший терапевтичний ефект. А 1968 можна назвати роком народження індустрії гідромасажних ванн - джакузі, так як в цьому році корпорація Джакузі вивела на ринок першу автономну гидромассажную ванну.

Гідромасажна ванна являє собою систему з інтегрованими в архітектуру ванни форсунками.

Масаж може бути струменевий і бульбашковий. М'який бульбашковий масаж ефективно знімає втому м'язів і напругу. Сильний струменевий масаж наповнює енергією.

випускаються гідромасажні ванни проходять попереднє випробування, на кожне таке виріб повинен бути виданий персональний сертифікат з абсолютною гарантією.

За ємності гідромасажна ванна глибше звичайної. Струмені води спрямовані саме на ті області тіла, які в водному масажі потребують найбільше: боки, ноги, крижово-поперековий область. Температура води і інтенсивність струменів регулюється.

Спеціальна дезинфицирующая обробка гидромассажной ванни передбачена після кожного сеансу. От тільки питання її ефективності залишається відкритим.

Для сеансів потрібні лише тапочки, рушник і купальник.

У послугу входить і масажист, який водним струменем зі шланга водить по вашому тілу погладжують, колоподібними, висхідними рухами. Ефект розслаблення після такої процедури дуже сильний - ви це відчуєте відразу ж, так як після сеансу доведеться трохи полежати. Зате після відпочинку розслабленість швидко переходить в енергію і бадьорість, пробуджується жага діяльності.

Користь гідромасажу

Природні джерела використовувалися для звільнення від стресу ще древніми греками. А щасливі власники гейзерів по сусідству? Вони також щосили насолоджувалися цими вируючими водяними басейнами.

Так от, італійці Джакузі подарували нам можливість мати такий гейзер, тільки ручний, в кожному будинку.

Ванни джакузі - це зігріваючу дію (термотерапія ), водні процедури та масаж.

Користь гідромасажу безсумнівна. Це і швидкий спосіб схуднення шляхом стимуляції розщеплення жирів, і спосіб формування красивої фігури шляхом зменшення целюліту і жирових відкладень.

Відновлюються і рухові функції, збільшується рухливість, знімається накопичилася тяжкість і зменшується схильність до спазмів. Розслаблення тканин під впливом масажу в теплій воді підвищує його ефективність.

Стінки посудин під впливом гідромасажу відновлюють свою еластичність і зміцнюються, активізується робота лімфатичної і венозної циркуляції крові. Поліпшується кровообіг, отже, активізується робота серця. Обмін речовин підвищується, і захисні сили організму активізуються, поліпшуючи загальний стан організму.

Підводний масаж шліфує шкіру, видаляючи мертві клітини.

Клітини шкіри насичуються киснем, структура і колір шкіри поліпшуються, підвищується її тонус, посилюється кровопостачання шкірних покривів.

З організму збільшується виділення токсинів і шлаків і надходження поживних речовин.

Дуже корисні сеанси гідромасажу в стресові періоди для організму - восени і навесні.

Показання для гідромасажу

Хворим, з порушенням опорно-рухової системи, гідромасаж показаний, так як він покращує роботу суглобів і м'язів, завдяки тонізуючого і розслабляючому впливу водних струменів.

При безсонні і стресах гідромасажна ванна допоможе розслабитися і заспокоїтися. При цьому найбільший ефект досягається при температурі води, що дорівнює температурі тіла.

При венозної недостатності, розширенні вен і крихкості судин, при м'язових розривах і переломах перебування в джакузі надає лікувальну і профілактичну дію.

При ожирінні і целюліті гідромасажна ванна активізує згорання жиру впливом аеромасажу з маленькими бульбашками. Полегшення можна спостерігати вже після перших сеансів. Тільки не варто розраховувати на один гідромасаж - позбавлення від целюліту повинно бути в комплексі з іншими методами, і прийом джакузі - це один з них. Підводний масаж , до речі, покращує і контур тіла.

Показаний підводний масаж і при таких захворюваннях:

  • синдром хронічної втоми;
  • клімактеричний період;
  • захворювання периферичного відділу нервової системи;
  • набряки при порушенні лимфотока і венозного застою;
  • посттравматичні набряки;
  • відновлення після пластичної хірургії;
  • в'ялість шкіри і слабкість м'язів, для відновлення еластичності і поліпшення трофіки;
  • дисфункції кишечника;
  • для загальної детоксикації організму.
  • Протипоказання для гідромасажу

Бажано, перед придбанням ванни з гідромасажем, проконсультуватися з лікарем. Адже протипоказань у гідромасажу не мало.

Це всі захворювання в гострій стадії, туберкульоз, тромбози, крововиливи, шкірні запалення і інфекції, пухлини доброякісні та злоякісні, сечокам'яна хвороба, гіпертонія 3-го ступеня, інфаркт міокарда і ішемія 2-3-го ступеня.

Перший сеанс гідромасажу не повинен перевищувати 15 хвилин, наступні сеанси тривають до напівгодини.

Завітай до Аквамарин !

ru 📧