Львів'янка Ірина Федина два роки поспіль лікувала 14-річного сина Антона від ожиріння та харчової алергії. Дієти та прописані пігулки не давали бажаних результатів. Підліток важив 82 кг.


"Через свою вагу Антон сильно комплексував. Відмовлявся ходити до школи, вечорами закривався у своїй кімнаті, не зустрічався з друзями. Тиждень міг їсти лише одні огірки, чи тільки пити воду. За цей час скидав 2-3 кілограми. Починав їсти, набирав по 4-5. У нього з'явилася алергія. Інколи обличчя опухало так, що очей не було видно. Алергологи виписували препарати, які лише тимчасово допомагали", - розповідає Ірина Федина.

На одному з інтернет-форумів жінка прочитала про методику лікування "Їмо та худнемо" провідного львівського дієтолога Володимира Распертова. Пацієнти розповідали, як їм вдалося скинути по 20 кг зайвої ваги і знову не набрати. Записала сина до Володимира Олексійовича на прийом.
"Вмовила Антона сходити. Лікар - дуже приємний, одразу знайшли спільну мову. Після обстежень ми отримали на руки два списки продуктів. У "зеленому" були ті, що дозволено їсти, в "червоному" заборонені. Дуже здивувалися, що у першому побачили шоколад. Син його дуже любить, але постійно себе обмежував. У "забороненому" були огірки, хоча я до того часу й не припускала, що з них можна поправитися. Лікування тривало три місяці. За цей час син втратив 10 кілограм, обличчя очистилося. Через деякий час повторно підемо на обстеження. Лікар попереджав, що список продуктів може змінюватися", - додає Федина.

Дієтолог Володимир Распертов за методикою "Їмо та худнемо" лікує більше 10 років. Серед його пацієнтів - вагітні, жінки, які годують груддю, діти з алергією. Володимир Олексійович зазначає, що його методика лікування не лише позбавляє людей зайвої ваги, а й лікує від хронічних недуг. Зокрема, корисна дітям та підліткам, які мають проблеми зі здоров'ям.


"Про самопочуття дітей слід дбати ще далеко до їх народження. Розвиток малюка багато в чому залежить, що їла впродовж вагітності його мама. Погано, коли вона не мала апетиту, але ще гірше, коли вживала надто багато їжі. Незбалансоване харчування шкодить дитині. Нестерпні продукти впливають на розвиток малюка. Часто діти народжують з алергією. На неї страждають підлітки. Ні одні пігулки не допоможуть, якщо організм не очищати", - зазначає лікар.

Дієтолог тестує 270 найпоширеніших українських продуктів. Першими йдуть м'ясо, крупи, олія. Коли пацієнт дорослий, тестуються алкогольні напої.


Распертов Володимир Олексійович

ru 📧